Rreth nesh

Guanglei është themeluar në vitin 1995 me 24 vjet përvojë nga larg. Zyra jonë kryesore e vendosur në Shenzhen, ka një institut degë në Hongkong, zotëron një zonë industriale rreth 25 mijë metër katror në Dongguang. Si një prodhim profesional, kemi kaluar të gjithë certifikimit të nevojshme si CQC (Kinë), CE (Euro), RoHS, FCC (SHBA), përmes Electrolux, Konka, TCL dhe auditimit fabrikë Akosit, ne do të vrapojnë parime të rrepta për të mbajtur produktet tona në të mirë të cilësisë, për të bërë klientët tanë të shqetësohen më pak, ne jemi gati për të ndërtuar një reputacion të mirë në fushën si ne gjithmonë të bëjë.

Guanglei zbatuar një strategji globale të marketingut, produktet tona janë eksportuar jashtë vendit më shumë se 130 vende, duke përfshirë Evropë, Shteteve të Bashkuara, Azi dhe Afrikë, bashkëpunoi me më shumë se 200 markave familje dhe jashtë vendit. Shuma e shitjes jonë është rreth 20 milionë dollarë në vit.

Ne fuqimisht përqëndrohet në cilësi, shërbim dhe kohën e dorëzimit. Guanglei ka përvojë të pasur në shërbim OEM / ODM, ne mund të kënaqur me kërkesat tuaja të arsyeshme dhe të shohim përpara në krijimin e një marrëdhënie afatgjatë partner biznesi me ju!

Avantazhi i kompanisë

1) 25 years experience of air purifier production and exportation
2) Obtained ISO9001 and BSCI certificates
3) Self-owned 20000 square meter industrial park in Dongguan
4) Rich experience in OEM and ODM orders, professional R&D team and engineers ready to serve all the time
5) Good service and high quality always satisfy our clients
6) Passed over than 100 appearance patent certificates, and 35 utility models patent certificates

Prezantoj fabrikën tonë

 fabrika vet Guanglei e vendosur në Dongguan me punonjësit XX. Zona industriale e Dongguang gjelbër Burimi Industrial Co, Ltd mbulon 20.000 metër katror zonë të punës, kjo është fabrikë moderne me pajisje të përparuara të automatizuar të prodhimit, duke përfshirë dhe të pavarur punëtorinë e prodhimit injeksion myk, punëtorinë e prodhimit, prodhimin dhe punëtori kuvendit, shtypjen ekran injeksion dhe shërimin UV procesi workshop të prodhimit. Ne gjithashtu kemi një R & D ekip, ekip me cilësi të kontrollit, ekipi i prodhimit dhe shitjes ekipit të shërbimit.

histori

1995 Established in Shenzhen
1996 Built our won mold and injection factory
2000 Equipped with a whole set advanced automated equipments
2013 Built 20000 square meter industrial park
2015 Obtained ISO9001 certificates
2016 Daily supply ability over 500,000, cooperative brands over 280
2018 Obtained BSCI audit certificates 

Certifikimi Display

BSCI / ISO / ETL / CE / FCC / RoHS / patentat

Kooperativa Display Partner

SKG/CHANGHONG/AEG/ELECTROLUX/OSHADHI/TCL/AIGO/KNOKA

/ACCO/NU SKIN

Na kontaktoni

Zyra Adresa: 7th Floor, Block West, Qiushi Building, Zhuzilin, Futian District, Shenzhen, China.
Fabrika Adresa: Rruga No.15 Dalinbian, Shahu, Tangxia, Dongguan City, Guangdong Province, China.
Tel: 0755-27923869 / 0755-29968489
Fax: 0755-83238895
Mail: slaes9@guanglei88.com