banderolë
banderolë

Lajme

 • Pastrues ajri i përshtatshëm për të gjitha rajonet

  Ardhja e një epidemie na ka bërë të gjithëve të kuptojmë më thellë se shëndeti është pasuria më e madhe. Për sa i përket sigurisë së mjedisit ajror, shfrenimi i baktereve dhe viruseve, sulmi i stuhive të pluhurit dhe formaldehidi i tepërt në shtëpitë e reja gjithashtu i bëjnë gjithnjë e më shumë miq t'i kushtojnë vëmendje ajrit ...
  Lexo më shumë
 • Ne jemi zhvendosur në një zyrë të re!

  Ne jemi zhvendosur në një zyrë të re!

  Të nderuar klientë: Ne jemi krenarë të njoftojmë se për shkak të rritjes sonë të jashtëzakonshme në vitin 2020, zyra jonë në Shenzhen u zhvendos në një vend të ri në Prill. Vendndodhja e re është në 33 / F, Ndërtesa 11, Parku Industrial Tiananyungu, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen City, Provinca Guangdong, China. Ne shikojmë në ...
  Lexo më shumë
 • Ju duhet një pastrues ajri në COVID 19

  Ju duhet një pastrues ajri në COVID 19

  Shqetësim për COVID-19, shumë njerëz shqetësohen për cilësinë e ajrit të brendshëm dhe nëse një pastrues ajri mund të ndihmojë. Ekspertët e Raporteve të Konsumatorëve zbulojnë se çfarë mund të bëjë me të vërtetë një pastrues i ajrit të banimit kur bëhet fjalë për pastrimin e ajrit. Ekzistojnë tre lloje kryesore të pastruesve të ajrit që kanë qenë në treg ...
  Lexo më shumë
 • A mundet një pastrues ajri të vrasë COVID-19?

  A mundet një pastrues ajri të vrasë COVID-19?

  Me përhapjen e COVID-19, është bërë një konsensus për të mbajtur maska ​​kur dilni jashtë. Prandaj, në mjedisin e brendshëm ku njerëzit mblidhen në ndërtesa zyrash, qendra të mëdha tregtare, hotele, restorante, etj, ekspertët sugjerojnë që hapja e dritareve për ventilim është mënyra më ekonomike. ...
  Lexo më shumë
 • 2021 Samiti Ndërkombëtar i Tregtisë Elektronike dhe Panairi i Ndihmimit në Shenzhen

  7 maj-8 maj 2021 Samiti Ndërkombëtar i Tregtisë Elektronike dhe Panairi i Ndihmës u mbajt në Sallën 8 të Qendrës Ndërkombëtare të Ekspozitës dhe Konventës Shenzhen Futian. Toka ishte mbushur jashtë. Me temën "bota është më e vogël, biznesi është më i madh", tërhoqi më shumë se 300+ Ali në ...
  Lexo më shumë
 • Këshilla të dobishme për të mbrojtur veten dhe të tjerët nga COVID-19

  1. Vish një maskë që mbulon hundën dhe gojën për të mbrojtur veten dhe të tjerët. 2. Qëndroni 6 metra larg nga të tjerët që nuk jetojnë me ju. 3. Merrni një vaksinë COVID-19 kur të jetë në dispozicionin tuaj. 4. Shmangni turmat dhe hapësirat e brendshme të ventiluara dobët. 5. Lani duart shpesh me ujë dhe sapun. Përdorni ha ...
  Lexo më shumë
 • ne mund të përdorim maska ​​dhe pastrues të ajrit së bashku gjatë epidemisë

  Kohët e fundit, me përjashtim të Kinës, epidemia globale e kurorës së re ka filluar të bëhet përsëri e rëndë, madje edhe më serioze se në vitin 2020. Prandaj, është akoma e nevojshme të vishni një maskë jashtë dhe është e nevojshme të ndizni një pastrues ajri në shtëpia Megjithëse pastruesit e ajrit nuk mund të filtrojnë në mënyrë efektive ...
  Lexo më shumë
 • Çfarë duhet të bëjmë kundër COVID 19

  Çfarë duhet të bëjmë kundër COVID 19

  Të gjithë e dimë se njerëzit në të gjithë botën do të bëjnë vaksinimin kundër COVID 19. A do të thotë kjo se ne jemi mjaft të sigurt në të ardhmen? Në të vërtetë, askush nuk mund të sigurohet se kur mund të punojmë dhe të dalim lirisht. Ne ende mund të shohim se ka një kohë të vështirë para nesh dhe duhet të vëmë re për të mbrojtur ...
  Lexo më shumë
 • A mund të pastrojë një pastrues ajri Covid-19?

  A mund të pastrojë një pastrues ajri Covid-19?

  Pasi smogu u largua nga vizioni i njerëzve, shumë njerëz në të vërtetë kishin një qëndrim skeptik ndaj pastruesve të ajrit. Ata menduan se nuk kishte nevojë të blinin pastrues të ajrit. Ata nuk ndienin asnjë shqetësim kur merrnin frymë jashtë çdo ditë, por ardhja e Covid-19 i bëri njerëzit të mendojnë përsëri, Ka një dem ...
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë të pastruesve të ajrit të mbërritjes në vitin 2021

  Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë të pastruesve të ajrit të mbërritjes në vitin 2021

  Shenzhen Guanglei Electronic Co., Ltd. is doing a live show on Made-in-China.com. Join us now!   Title: 2021 New arrival air purifiers Start Time: 2021-03-04 18:00PM UTC+08:00 Click the following URL to enter the live show room directly: https://live.made-in-china.com/room-FxmQJmEdDnhG
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë për pastruesin e ajrit me cilësi të lartë 2021

  Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë për pastruesin e ajrit me cilësi të lartë 2021

  Shenzhen Guanglei Electronic Co, Ltd po bën një shfaqje të drejtpërdrejtë në Made-in-China.com. Bashkohuni me ne tani! Titulli: 2021 Koha e Fillimit e Pastruesit të Ajrit me Cilësi të Lartë: 2021-03-03 16:00 PM UTC + 08: 00 Klikoni në URL-në e mëposhtme për të hyrë drejtpërdrejt në dhomën e shfaqjeve drejtpërdrejt: https://live.made-in-china.com/ dhoma-dmJnEcxWWQ ...
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë të pastruesit të ajrit dhe gjeneratorit të ozonit 2021

  Mirë se vini të vizitoni shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë të pastruesit të ajrit dhe gjeneratorit të ozonit 2021

  Shenzhen Guanglei Electronic Co, Ltd po bën një shfaqje të drejtpërdrejtë në Made-in-China.com. Bashkohuni me ne tani! Titulli: 2021 Ora e Fillimit të Pastruesit të Ajrit dhe Gjeneratorit të Ozonit: 2021-03-02 20:00 PM UTC + 08: 00 Klikoni në URL-në e mëposhtme për të hyrë drejtpërdrejt në dhomën e shfaqjeve drejtpërdrejt: https: //live.made-in-china. com / dhomë-NxEQ ...
  Lexo më shumë