GL-528 ...

GL-528 Mini Ionizer Прочистувач на воздух за автомобили

 • Мин. Количина на нарачка:10 Парче
 • Способност за снабдување:200000 Парчиња месечно
 • FOB Цена:САД $5,25 - 6,00 / Парче

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Видео

Спецификации

Сертификати

Ознаки на производи

1,5 милиони негативен јон

Негативниот јон е добар за нашето здравје.Тоа може да помогне да се зголеми нашиот кислород во крвта, апсорпцијата и искористеноста за да се подобри имунитетот на нашето тело.

2.ХЕПА филтерот може да исчисти чад, честички и полен, да ги убие бактериите со висока ефикасност од 99,97%

3. Ослободете мала количина на озон, убивајте бактерии и вируси;

4. Отфрлете го формалдехидот и бензенот и елиминирајте го непријатниот мирис;

 图片17

图片19


 • Претходно:
 • Следно:

 • Модел бр. Gl-528
  Напон DV12V
  Максимална моќност 1W
  Излез на негативни јони 5*106парчиња/см³
  Димензии на производот 105*50*41мм
  Материјал ABS
  Пакет 80 парчиња/ctn
  Големина на картон 380*292*385мм
  Картон GW 7,7 кг
  Сертификат CE, Rohs, FCC

  Одобрен сертификат CE, RoHS, FCC.

  Wаранжман
  Сите производи имаат 1 година бесплатна гаранција, имаме и 1% резервни делови за нарачка на големо.