Контактирајте не

Dongguan Guanglei заштита на животната средина технологија копродукции, ООД

адреса

1 зграда, No15 Dalingbian патот, Shahu патот, Tangxia, Dongguan Сити, провинција Гуангдонг, Кина

Е-пошта

телефон

Телефон: 0086 13590381362

Tel:0086 755-29968489

Факс: 0086 755 29968289

часа

Mon. to Sun.
24-hour online