GL-529 ...

GL-529 Lonizer portativ HEPA Pastrues ajri USB-jo vetëm për vetura

1.lëshon 12 milionë jone negative në sekondë, efikasitet i lartë për të pastruar ndotësit
2. Karikimi USB: Pastruesi i ajrit miraton karikimin USB, konsumin e ulët të energjisë dhe i lehtë për t'u mbajtur.3. Mbani ajrin të freskët: Largoni erën e keqe, eliminoni pluhurin, smogun.
3. Ajri i pastër i pastruar do të ndihmonte në qetësimin e emocioneve të paqëndrueshme.5.Përmirësimi i frymëmarrjes;zvogëloni incidencën e sëmundjes;parandalimin e gripit dhe sëmundjeve të frymëmarrjes.Për të përmirësuar zemrën, simptomat e sëmundjes cerebrovaskulare.

 • Min.Sasia e porosisë:10 copë
 • Aftësia e furnizimit:200000 Copa në muaj

DETAJ PËR PRODUKTIN

Video

Specifikimet

Certifikatat dhe Garancia

Etiketat e produktit

1. 10 milion jon negativ, 30 minuta pas marrjes së joneve negative, mushkëria është në gjendje të thithë 20% më shumë oksigjen dhe të nxjerrë 14.5% më shumë dioksid karboni, ato përfitojnë shumë shëndetin e njerëzve dhe rutinën e përditshme, gjë që mund të lehtësojë rritjen e trupit dhe parandalimin e sëmundjeve.

2. Shtatë ngjyrat e dritave, jo vetëm një dekorim i produkteve, kanë edhe funksionin e dritës së natës.

3. 32dB zhurmë e ulët, mund të funksionojë gjatë kohës së gjumit.

4. dizajn portativ, lidhje me energji USB, shumë i përshtatshëm për përdorim.

5. HEPA + filtër me karbon aktiv

图片1 图片6 图片7 图片9

 

Shenzhen Guanglei u themelua në vitin 1995. Është një ndërmarrje lider në prodhimin dhe prodhimin e pajisjeve shtëpiake miqësore me mjedisin, duke integruar dizajnin, R&D, prodhim, shitje dhe shërbim.Baza jonë e prodhimit Dongguan Guanglei mbulon një sipërfaqe prej rreth 25000 metra katrorë.Me mbi 27 vjet përvojë, Guanglei ndjek cilësinë në radhë të parë, shërbimin në radhë të parë, klientin në radhë të parë dhe është një ndërmarrje e besueshme kineze e njohur nga klientët globalë.Ne sinqerisht presim që të krijojmë një marrëdhënie afatgjatë biznesi me ju në të ardhmen e afërt.

1.0

Kompania jonë ka kaluar ISO9001, ISO14000, BSCI dhe certifikatat e tjera të sistemit.Për sa i përket kontrollit të cilësisë, kompania jonë inspekton lëndët e para, dhe kryen inspektim 100% të plotë gjatë linjës së prodhimit.Për çdo grumbull mallrash, kompania jonë kryen testin e rënies, transportin e simuluar, testin CADR, testin e temperaturës së lartë dhe të ulët, testin e plakjes për të siguruar që produktet të arrijnë klientët në mënyrë të sigurt.Në të njëjtën kohë, kompania jonë ka departamentin e mykut, departamentin e derdhjes me injeksion, ekranin e mëndafshit, montimin, etj. për të mbështetur me porosi OEM/ODM.
Guanglei pret të krijojë bashkëpunim të favorshëm me ju.

2.0

 

 


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Numri i modelit. Gl-529
  Tensioni DC5V
  Fuqia maksimale 2.5 W
  Prodhimi i joneve negative 1*107copë/cm³
  Materiale ABS
  Shpejtësia e ventilatorit Ulet lart
  Zhurma maksimale 32 dB
  Madhësia e produktit Φ65*H158mm
  Funksion tjetër Filtër i përbërë HEPA dhe karboni aktiv
  me kordon USB
  Paketa 48 copë / kuti kartoni
  Madhësia e kartonit 500x340x365 mm
  Kartoni NW 7.5 kg
  Kartoni GW 12.5 kg
  Certifikata CE, Rohs, FCC

  Certifikata e miratuar CE, RoHS, FCC.
  55

  Wgarancion
  Të gjitha produktet kanë 1 vit garanci falas, kemi edhe 1% pjesë këmbimi për porosi me shumicë.