GL-529 ...

GL-529 Pastrues ajri USB portativ HEPA - Jo vetëm për makinën

1.releases 12 Million negative ions per second, high efficiency to purify pollutants
2. USB Charging: The air purifier adopts USB charging, low power consumption, and easy to carry. 3.keep air fresh: Remove bad smell, eliminates dusty,Smog.
3 .Purified fresh air would help calm the volatile emotions. 5.Improve breathing; reduce the incidence of disease; prevent flu and respiratory diseases. To improve the heart,Cerebrovascular disease symptoms.

 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj

PRODUCT DETAIL

Video

Specifikimet

Certifikime dhe Garanci

Produkt Tags

1. 10 million negative ion ,30 minutes after negative ion intake, the lung is able to inhale 20% more oxygen and exhale 14.5% more carbon dioxide, they greatly benefit people’s health and everyday routine, which can facilitate body growth and disease prevention .

2. Shtatë ngjyra të dritave, jo vetëm një zbukurim i produkteve, gjithashtu kanë funksion të dritës së natës.

3. 32dB zhurmë e ulët, mund të punojë gjatë kohës së gjumit tuaj.

4. dizajn portabël, lidhje me energji USB, shumë e përshtatshme për përdorim.

5. HEPA + filtër karboni aktiv

1 图片 6 7 图片 9 图片

 

Shenzhen Guanglei was founded in 1995. It is a leading enterprise in the production and manufacturing of environmental friendly household appliances integrating design, R&D, manufacturing, sales and service. Our manufacturing base Dongguan Guanglei covers an area of about 25000 square meters. With over 27 years’ experience, Guanglei pursues quality first, service first, customer first and is a reliable Chinese enterprise recognized by global customers. We sincerely look forward to establishing a long-term business relationship with you in the near future.

1.0

Our company has passed ISO9001, ISO14000, BSCI and other system certifications. In terms of quality control, our company inspects raw materials, and conducts 100% full inspection during the production line. For each batch of goods, our company conducts drop test, simulated transportation, CADR test, high and low temperature test, aging test to ensure that the products reach customers safely. At the same time, our company has mold department, injection molding department, silk screen, assembly, etc. to support with OEM/ODM orders.
Guanglei looks forward to establish win-win cooperation with you.

2.0

 

 


 • Previous:
 • Next:

 • Numri i modelit. Gl-529
  tension DC5V
  Fuqia maksimale 2.5W
  Prodhimi negativ i jonit 1 * 10 7cope / cm
  Materiale ABS
  shpejtësia Fan Ulet lart
  Zhurma maksimale 32 dB
  Madhësia e produktit Φ65 * H158mm
  funksion tjetër HEPA i përbërë dhe filtër aktiv karboni
  me kabllo USB
  Paketa 48 copë / kuti kartoni
  Madhësia e kartonit 500x340x365 mm
  Kartoni NW 7.5 kg
  Kartoni GW 12.5 kg
  certifikatë CE, Rohs, FCC

  Certifikatë e aprovuar e CE, RoHS, FCC.
  55

  W arranty
  Të gjitha produktet kanë 1 vit garanci, ne gjithashtu kemi 1% pjesë këmbimi për qëllim pjesa më e madhe.