GL-2100 ...

GL-2100 Апарати прочистува воздухот 3 во 1 Арома Diffuser со озон

  • Min.Количина на нарачката: 100 Парче
  • Набавка Способност: 50000 парчиња месечно
  • ФОБ Цена: US $14.39 - 16.44 / Piece

PRODUCT DETAIL

Видео

Тагови производ

карактеристики

1.Healthy воздух ionizer, 5 милиони негативни јони, направи да се чувствувате како да живеат во шумата
2.Ozone функција, отстранување на мирис, чад и TVOC.etc.
3.Aroma дифузор функција опционални.
4.True & ХЕПА филтер со активен јаглен
5.Portable дизајн.
Програма 6.Smart тајмер

спецификација  

Напон AC220V-50Hz
Максимална моќност 20W
Негативни јони излез 7 * 10 6парчиња / cm³
димензија на производот 132 * 132 * 167mm
озон 200mg / h
материјал ABS
Сертификат CE, RoHS, FCC
други Функција арома дифузер
Нето производ / Бруто тежина 0.68 / 0.82KG
Се вчитува количина 20 "GP / 40" GP / 40 "HQ: 4480/9280 / 11312pcs

 

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: напредување T / T, T / T, Western Union, PayPal, L / C

Испорака Детали: во рок од 35-45 дена по потврдата на цел детали и пакет.


  • Претходно:
  • Следно: