GL-2100...

GL-2100 pastrues ajri shtëpiak 3 në 1 Difuzues i aromës me ozon

  • Min.Sasia e porosisë:10 copë
  • Aftësia e furnizimit:200000 Copa në muaj
  • Çmimi FOB:14,39 - 16,44 dollarë amerikanë / copë

DETAJ PËR PRODUKTIN

Video

Etiketat e produktit

Veçoritë

1. Jonizues i shëndetshëm i ajrit, 5 milion jon negativ, ju bëjnë të ndiheni sikur jetoni në pyll
2. Funksioni i ozonit, heqja e erës, tymi dhe TVOC.etj.
3.Funksioni i shpërndarësit të aromës opsionale.
4.Filtër HEPA i vërtetë dhe karboni aktiv
5.Dizajn portativ.
6.Programi me kohëmatës inteligjent

Specifikim

Tensioni AC220V-50Hz
Fuqia maksimale 20 W
Prodhimi i joneve negative 7*106copë/cm³
Dimensioni i produktit 132*132*167 mm
Ozoni 200 mg/h
Materiali ABS
Certifikata CE, RoHS, FCC
Funksion tjetër Difuzues i aromës
Produkti neto/pesha bruto 0,68/0,82 kg
Sasia e ngarkimit 20”GP/40”GP/40”HQ:4480/9280/11312 copë

 

Pagesa & Dorëzimi

Mënyra e pagesës: T/T paradhënie, T/T, Western Union, PayPal, L/C

Detajet e dorëzimit: brenda 35-45 ditëve pas konfirmimit të porosisë dhe detajeve të paketës.


  • E mëparshme:
  • Tjetër: