GL-2100 ...

GL-2100 Pajisje ajrit pastrues 3 in 1 Aroma Diffuser me ozon

  • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
  • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj
  • FOB Çmimi: US $14.39 - 16.44 / Piece

PRODUCT DETAIL

Video

Produkt Tags

Karakteristikat

1.Healthy ionizer ajrit, 5 miliona jon negative, të bëjnë të ndjeheni si duke jetuar në pyll
2.Ozone funksion, heqjen e erë, tym dhe TVOC.etc.
3.Aroma difuzori funksion fakultative.
4.True HEPA dhe aktiv filter karboni
dizajn 5.Portable.
Program 6.Smart timer

Specifikim  

tension AC220V-50Hz
max pushtet 20W
Prodhimi negativ ion 7 * 10 6cope / cm
dimensioni i produktit 132 * 132 * 167mm
ozon 200mg / h
material ABS
certifikatë CE, RoHS, FCC
funksion tjetër Aroma Diffuser
Net Product / Pesha bruto 0.68 / 0.82KG
sasia Loading 20 "GP / 40" GP / 40 "HQ: 4480/9280 / 11312pcs

 

Pagesa & dorëzimit

Metoda pagesës: parakohshme T / T, T / T, perëndimore Bashkimi, PayPal, L / C

Detajet për dorëzim: brenda 35-45 ditëve pas konfirmimit të rendit dhe pako detajet.


  • Previous:
  • Next: