GL-528 ...

GL-528 Мини воздух Ionizer Мали прочистува воздухот

 • Min.Количина на нарачката: 100 Парче
 • Набавка Способност: 50000 парчиња месечно
 • ФОБ Цена: US $5.25 - 6.20 / Piece

PRODUCT DETAIL

Видео

Спецификации

Certifications

Тагови производ

1,5 милиони негативни јони

Негативните јони е добро за нашето здравје. Тоа може да помогне да се зголеми нашата крв кислород, апсорпција и искористување, па како за подобрување на нашето тело имунитет.

2.HEPA филтер може да го исчистите Смок, честички и полен, убиваат бактериите што се високата ефикасност, а 99,97%

3. Release small amount of ozone, kill bacteria and viruses;

4. Dispel formaldehyde & benzene  and eliminate unpleasant smell;

图片17 图片19


 • Претходно:
 • Следно:

 • Модел број Gl-528
  Напон DV12V
  Макс моќност 1W
  Негативен излез на јон 5 * 10 6парчиња / cm³
  Димензија на производот 105*50*41mm
  материјал ABS
  Пакет 80pcs/ctn
  Големина на картон 380*292*385mm
  Carton G.W. 7.7 kg
  Сертификат СЕ, Рос, ФЦЦ

  Одобрен сертификат за CE, RoHS, FCC.

   

  W аранжман
  Сите производи имаат 1 година бесплатна гаранција, имаме и 1% резервни делови за нарачка на големо.