GL-528 ...

GL-528 Mini Air Ionizer Small Air Purifier

 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj
 • FOB Çmimi: US $5.25 - 6.20 / Piece

PRODUCT DETAIL

Video

Specifikimet

Certifications

Produkt Tags

1,5 milionë negative jon

jon negativ është e mirë për shëndetin tonë. Kjo mund të ndihmojë në rritjen e oksigjenit të gjakut tonë, absorbimin dhe shfrytëzimin në mënyrë që të përmirësojnë imunitetin e trupit tonë.

2.HEPA filter mund të qartë Smok, grimcat dhe polen, vrasin bakteret efikasitet të lartë si 99,97%

3. Release small amount of ozone, kill bacteria and viruses;

4. Dispel formaldehyde & benzene  and eliminate unpleasant smell;

图片17 图片19


 • Previous:
 • Next:

 • Numri i modelit. Gl-528
  tension DV12V
  Fuqia maksimale 1W
  Prodhimi negativ i jonit 5 * 10 6cope / cm
  Dimensioni i produktit 105*50*41mm
  material ABS
  Paketa 80pcs/ctn
  Madhësia e kartonit 380*292*385mm
  Carton G.W. 7.7 kg
  certifikatë CE, Rohs, FCC

  Certifikatë e aprovuar e CE, RoHS, FCC.

   

  W arranty
  Të gjitha produktet kanë 1 vit garanci, ne gjithashtu kemi 1% pjesë këmbimi për qëllim pjesa më e madhe.