GL808-6...

GL808-64000 Gjenerator ozoni i lëvizshëm industrial me përqendrim të lartë

GL808-64000 Gjenerator ozoni i lëvizshëm industrial me përqendrim të lartë

Numri i modelit. GL-808 Madhësia e produktit 378*278*540mm
Tensioni AC220 V ose 110 V Për kuti kartoni 1 copë
Fuqia maksimale 220 W / 400 W Madhësia e kutisë së kartonit 492*408*665mm
Ozoni 32000mg/h ose 64000mg/h VP 13.9/14.9 kg
Timer 1-60 minuta GW 15,8/16,9 kg
Zona e punës 300-350 m² / 600-800 m² 100 m² 20 GP 230 copë

1.Ajri hyrës(O2)→Konvertojeni në Ozon(O3)→Përhapeni në të gjithë hapësirën→Vrasni mikrobet→Kthehuni në oksigjen
2. Vendosni kohëmatësin sipas madhësisë së hapësirës.Në përgjithësi, asnjë bakter nuk mund të mbijetojë pas 1 ore përdorimi të ozonit.
3.Pastrimi me efikasitet të lartë, heqja e aromave, sterilizimi i shpejtë. Dezinfektimi i automjeteve.Pastrimi i hapësirës.Heqja e erës së kafshëve shtëpiake.Eliminimi i marimangave në mbulesa shtrati.Dezinfektim komercial.Timer diskrecional.Largimi i formaldehidit.Nuk ka ndotje dytësore.

 

 • Min.Sasia e porosisë:10 copë
 • Aftësia e furnizimit:200000 Copa në muaj

DETAJ PËR PRODUKTIN

Video

Specifikimet

Certifikatat dhe Garancia

Etiketat e produktit

GL808-32000Specifikimet

Tensioni i vlerësuar AC220-240V~50-60Hz/AC100-120V~50-60Hz
Fuqia maksimale 132 W
Prodhimi i ozonit 16 g/h
Vëllimi maksimal i ajrit 260m3/h
Zhurma maksimale 56dB
Zona e përdorimit 120-150m2
VP 12.5 kg
Dimensioni i produktit 378x278x540mm
Karakteristika te tjera Prodhimi i ozonit i personalizueshëm;Funksioni Manual Timer & Reservation 2 ;Rrota e lëvizshme;Ekrani dixhital
Numri i modelit. GL-808 Madhësia e produktit 378*278*540mm
Tensioni AC220 V ose 110 V Për kuti kartoni 1 copë
Fuqia maksimale 220 W / 400 W Madhësia e kutisë së kartonit 492*408*665mm
Ozoni 32000mg/h ose 64000mg/h VP 13.9/14.9 kg
Timer 1-60 minuta GW 15,8/16,9 kg
Zona e punës 300-350 m² / 600-800 m² 100 m² 20 GP 230 copë

Funksioni

1. Përqendrimi i lartë i prodhimit të ozonit, heqja efikase e erës dhe ndotjes së ajrit.
2. Opsione të përshtatshme të kohëmatësit: Cilësimet e ciklit të kohës nga e hëna në të dielë
3. Aplikim i larmishëm: Shtëpia dhe zona e banimit/Zyrat dhe dyqanet/Makinat dhe varkat/Zonat e pirjes së duhanit/Kuzhinat dhe restorantet/Përdorimi industrial/Zona publike/Spitali/Industria e ushqimit dhe pijeve/Industria e mbarështimit dhe mbjelljes
4.Kabineti mendor, makinë e fortë dhe e fortë e cila është e qëndrueshme.
5. Zhurmë e ulët, mund të përdoret në shtëpi, zyrë, restorant dhe hotel për heqjen e aromave.
6.Dimensioni i personalizueshëm.Ju mund të bëni markën dhe makinën tuaj me teknologjinë tonë.

1 2 3

Shenzhen Guanglei u themelua në vitin 1995. Është një ndërmarrje lider në prodhimin dhe prodhimin e pajisjeve shtëpiake miqësore me mjedisin, duke integruar dizajnin, R&D, prodhim, shitje dhe shërbim.Baza jonë e prodhimit Dongguan Guanglei mbulon një sipërfaqe prej rreth 25000 metra katrorë.Me mbi 27 vjet përvojë, Guanglei ndjek cilësinë në radhë të parë, shërbimin në radhë të parë, klientin në radhë të parë dhe është një ndërmarrje e besueshme kineze e njohur nga klientët globalë.Ne sinqerisht presim që të krijojmë një marrëdhënie afatgjatë biznesi me ju në të ardhmen e afërt.

1.0

Kompania jonë ka kaluar ISO9001, ISO14000, BSCI dhe certifikatat e tjera të sistemit.Për sa i përket kontrollit të cilësisë, kompania jonë inspekton lëndët e para, dhe kryen inspektim 100% të plotë gjatë linjës së prodhimit.Për çdo grumbull mallrash, kompania jonë kryen testin e rënies, transportin e simuluar, testin CADR, testin e temperaturës së lartë dhe të ulët, testin e plakjes për të siguruar që produktet të arrijnë klientët në mënyrë të sigurt.Në të njëjtën kohë, kompania jonë ka departamentin e mykut, departamentin e derdhjes me injeksion, ekranin e mëndafshit, montimin, etj. për të mbështetur me porosi OEM/ODM.
Guanglei pret të krijojë bashkëpunim të favorshëm me ju.

2.0


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Numri i modelit. GL-801

  Tensioni

  Ac220v/50hz &Ac110v/60hz
  Fuqia maksimale 63 W
  Prodhimi i ozonit 3.5 g/h
  Vëllimi maksimal i ajrit 260h/m3
  Zhurma 60dB
  Zona e punës 60-80 m2
  Certifikata CE, FCC, RoHS

  Certifikata e miratuar CE EMC, CE LVD, FCC dhe RoHS.

  未标题-1-恢复的-恢复的-恢复的-恢复的

  Garancia
  1 vit.