GL-2186 ...

GL-2186 Стерилизатори Ionizer озон генератор со Smart тајмер

 • Min.Количина на нарачката: 100 Парче
 • Набавка Способност: 50000 парчиња месечно
 • ФОБ Цена: US $25.20 - 28.80/ Piece

карактеристики

Спецификации

Сертификати и гаранција

Плаќање и испорака

Тагови производ


1. Remote Control, convenient to manipulate.

2. smart timer system, choose whatever time you need.

3. Negative Ion Function, positively cleaning air pollution.

4. Ozone generating function, clean water and make ozone water for fruit and vegetable cleaning.
6 фунти 8 фунти

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Модел број 2186
  Напон AC220V/50Hz
  Максимална моќност 12W
  Негативни јони излез 7* 10^6 pcs/cm³
  димензија на производот 340*245*75mm
  озон 400mg / h
  Ozone Timer 10/20/30/45/60 Mins
  Нето маса 1,5 кг

   

  Одобрен сертификат за CE, RoHS, FCC.


  444

  W аранжман
  Сите производи имаат 1 година бесплатна гаранција, имаме и 1% резервни делови за нарачка на големо.

   

  Начин на плаќање: напредување T / T, T / T, Western Union, PayPal, L / C

  Детали за испорака: во рок од 35-45 дена по потврдата за нарачката и деталите за пакетот.