GL-2186 ...

GL-2186 Стерилизатори Ionizer озон генератор со Smart тајмер

  • Min.Количина на нарачката: 100 Парче
  • Набавка Способност: 50000 парчиња месечно
  • ФОБ Цена: US $25.20 - 28.80/ Piece

PRODUCT DETAIL

Спецификации

Сертификати и гаранција

Тагови производ

Модел број 2186
Напон AC220V/50Hz
Максимална моќност 12W
Негативни јони излез 7* 10^6 pcs/cm³
димензија на производот 340*245*75mm
озон 400mg / h
Ozone Timer 10/20/30/45/60 Mins
Нето маса 1,5 кг

 

Одобрен сертификат за CE, RoHS, FCC.


444

W аранжман
Сите производи имаат 1 година бесплатна гаранција, имаме и 1% резервни делови за нарачка на големо.