GL-2186 ...

GL-2186 sterilizator Ionizer Ozonit Gjenerator me Smart Timer

 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj
 • FOB Çmimi: US $25.20 - 28.80/ Piece

Karakteristikat

Specifikimet

Certifikime dhe Garanci

Pagesa dhe Dorëzimi

Produkt Tags


1. Remote Control, convenient to manipulate.

2. smart timer system, choose whatever time you need.

3. Negative Ion Function, positively cleaning air pollution.

4. Ozone generating function, clean water and make ozone water for fruit and vegetable cleaning.
6 8 图片

 


 • Previous:
 • Next:

 • Numri i modelit. 2186
  tension AC220V/50Hz
  max pushtet 12W
  Prodhimi negativ ion 7* 10^6 pcs/cm³
  dimensioni i produktit 340*245*75mm
  ozon 400mg / h
  Ozone Timer 10/20/30/45/60 Mins
  Pesha neto 1.5 KG

   

  Certifikatë e aprovuar e CE, RoHS, FCC.


  444

  W arranty
  Të gjitha produktet kanë 1 vit garanci, ne gjithashtu kemi 1% pjesë këmbimi për qëllim pjesa më e madhe.

   

  Metoda pagesës: parakohshme T / T, T / T, perëndimore Bashkimi, PayPal, L / C

  Detajet e Dorëzimit: brenda 35-45 ditëve pas konfirmimit të porosisë dhe detajeve të paketës.