GL-2106 ...

GL-2106 Portable Dizajn HEPA Purifier Air për dhomë të vogël

 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj
 • FOB Çmimi: US $38.64 - 44.16 / Piece

PRODUCT DETAIL

Specifikimet

Certifikime dhe Garanci

Produkt Tags

1.Touch Operation, easy to control

2.360°air flow, no dead-end air filtration.

3.3 levels air quality sensor, LED indicator light, real-time air quality monitor.

4.Composite True HEPA filter and active carbon filter, effectively absorb harmful substance, odor, particles, bacteria…etc.

5.Sleep mode, quite with very low noise.

6.5 millions high concentration of negative ion, breathe like you are in the forest.

7. Turbo mode, Quickly remove odor or clean air pollution.

8.Timer can be set 1-2-4-8 Hours.

9. Muti-Purification System brings you and your family fresh air.


1
3
2
4
5


 • Previous:
 • Next:

 • Numri i modelit. GL-2106
  tension AC220V / 50Hz & AC110V / 60Hz
  zhurmë Less than 48 db
  Maximum Air flow 175 m3/ h
  CADR 110 m3/ h
  Mode Auto/ Manual/ Sleep
  Fan speed level Low-med-high-turbo
  dimension D216*H337mm
  Maximum Power 40W
  negative Jon 5*10^6 pcs/cm3
  kohëmatës 1-2-4-8 H
  Air Quality Sensor 3 levels

  Certifikatë e aprovuar e CE, RoHS, FCC.
  222 

   

  W arranty

  Të gjitha produktet kanë 1 vit garanci, ne gjithashtu kemi 1% pjesë këmbimi për qëllim pjesa më e madhe.