GL-136 ...

GL-136 мини USB Ionizer озонската прочистува воздухот

  • Min.Количина на нарачката: 100 Парче
  • Набавка Способност: 50000 парчиња месечно
  • ФОБ Цена: US $7.04 - 8.04/ Piece

PRODUCT DETAIL

Тагови производ

карактеристики

GL-136 е симпатична мини прочистува воздухот. Погоден за дом / канцеларија / автомобил. Можете да го поставите на вашиот десктоп, фрижидер, гардероба, чевли кабинет и така натаму. 5 * 10 ^ 5 негативни јони и 3mg / h озон се обезбеди да се убиваат бактериите и отстрани мириси од воздухот.

1. Елиминирање на непријатни мириси во фрижидерот или автомобил и да се спречи вкрстена контаминација на мириси.
2. елиминирање на бактерии и вируси за да го инхибираат растот на мувла.
3. задржат свежината и да се прошири на рокот на траење на храната.
4. Извадете чад, прашина и мирис на кожа. Покрај тоа, намалување на автомобил болест
5. стерилизација на разни респираторни болести убиваат бактериите и да се спречи инфекција;
6, дезинфекција на воздухот токсични хемиски испарувања, се убие во воздухот токсични, штетни, кои предизвикуваат рак бактерии, вируси, бактерии и други вируси;
7, дезодоранси елиминираат сите воздушни мирис, чад во животна средина
8, обезбеди свеж воздух проток, со цел да се постигне декомпресија.

спецификација  

Модел број GL-136
Напон DC 5V (батерија или USB)
Максимална моќност  1W
Негативни јони излез  5 * 10 ^ 5pcs / cm³
озон излез  3mg / h 
димензија Φ 94 * H85mm
додатоци прирачник
Сертификат CE, RoHS, FCC

пакет:

Нето тежина: 0,14 кг / PCS

Бруто тежина: 0.18 кг / PCS

20ft 'контејнер: 22320 PCS

40ft 'контејнер: 46.260 PCS

40ft 'HQ контејнер: 54.240 PCS           

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: напредување T / T, T / T, Western Union, PayPal, L / C

Испорака Детали: во рок од 35-45 дена по потврдата на цел детали и пакет.


  • Претходно:
  • Следно: