GL-136 ...

GL-136 Mini USB Ionizer Ozone Air Purifier

  • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë
  • Furnizimi Aftësia: 50000 copë në muaj
  • FOB Çmimi: US $7.04 - 8.04/ Piece

PRODUCT DETAIL

Produkt Tags

Karakteristikat

GL-136 është një mini pastrues të ajrit adorable. Të përshtatshme për shtëpi / zyra / makinë. Ju mund të vënë atë në tavolinën e punës tuaj, frigorifer, veshjet, kabineti këpucëve dhe kështu me radhë. 5 * 10 ^ 5 jon negative dhe 3mg / h ozonit siguruar për të vrarë bakteret dhe për të hequr odors nga ajri.

1. Eliminimi aromat e pakëndshme në frigorifer tuaj ose makinë dhe për të parandaluar kontaminimin e odors.
2. Eliminimi bakteret dhe viruset që pengojnë rritjen e myk.
3. Mbajë freski dhe të zgjatur jetëgjatësinë e ruajtjes së ushqimeve.
4. tymi Hiq, pluhuri dhe aroma e lëkurës. Për më tepër, të lehtësuar sëmundje e makinave
5. sterilizimin e sëmundjeve të frymëmarrjes ndryshme vrasin bakteret dhe për të parandaluar infeksionin;
6, dezinfektim ajër avujt toksike kimike, vrasin ajrore toksike, të dëmshme, kancerit që shkakton baktere, viruse, bakterie dhe viruse të tjera;
7, deodorant eliminuar të gjitha erën e ajrit, tymi në Living Mjedisit
8, për të siguruar rrjedhjen e ajrit të freskët, në mënyrë që të arrihet decompression.

Specifikim  

Numri i modelit. GL-136
tension DC 5V (bateri apo USB)
max pushtet  1W
Prodhimi negativ ion  5 * 10 ^ 5pcs / cm
output Ozone  3mg / h 
dimension Φ 94 * H85mm
aksesorë Një manual
certifikatë CE, RoHS, FCC

Paketa:

Pesha neto: 0.14 KG / PCS

Pesha bruto: 0.18 KG / PCS

20ft 'enë: 22320 copë

40ft 'enë: 46260 copë

40ft 'enë HQ: 54240 copë           

Pagesa & dorëzimit

Metoda pagesës: parakohshme T / T, T / T, perëndimore Bashkimi, PayPal, L / C

Detajet për dorëzim: brenda 35-45 ditëve pas konfirmimit të rendit dhe pako detajet.


  • Previous:
  • Next: